Trans-Weg

Станьте нашим водієм

Драйвер категорії C + E

Ми шукаємо водіїв, які бажають працювати у міжнародному транспорті. Досвід вітається.

Вимоги до програми:

Кваліфікаційний сертифікат Медичне обстеження Психологічне обстеження Паспорт та посвідчення водія ВІЗА (для Білорусі, України та Росії)

WHATSAPP @TRANSWEG

VIBER @TRANSWEG

Розкрийте можливості нашого флоту

60 вантажівки

що містить загалом
5 тонн вантажу

місткість 33
європалети

нові вантажівки
у флоті

Зв'яжіться з нами
+48 41 38 658 34

Куди ми йдемо

Ми транспортна компанія з міжнародним охопленням. За ці роки ми набули неоціненного досвіду переміщення вантажів за межі країни. Це дозволило нам ефективно розширити напрямки майже до всіх країн Західної, Північної, Південної та Східної Європи – як одна з небагатьох країн, в якій ми також працюємо в Росії.

Трансвег в цифрах

60 вантажівки

подорожував 7 200 000 km

Ми спеціалізуємось на обробці поставок

сталь і сталеві
конструкції
хімічні вироби
продукти харчування
засоби гігієни
та очищення
рослини
доставка в магазини
акцизної продукції
промислова
сировина
машини та пристрої
сміття

Сімейний бізнес – солідні цінності

Ми – сімейна компанія, сила і професіоналізм якої полягає у відносинах, заснованих на чесності та взаємоповазі – як до наших співробітників, так і до клієнтів, з якими ми працюємо.

Ми знаємо, наскільки важлива прихильність та відповідальність у нашій галузі. Продумана стратегія експлуатації та цінності, якими ми керувалися з самого початку, дозволили похвалитися відповідальними, кваліфікованими перевізниками та сучасним автопарком із 60 сучасних вантажівок.

Більше 45 років в бізнесі

Ми працюємо в транспортній галузі з 1975 року, розвиваючи свій флот і здобуваючи цінні компетенції. Завдяки послідовності та відданості ми створили стабільну позицію на ринку та завоювали довіру багатьох авторитетних вітчизняних та іноземних компаній.

Ми маємо багаторічний досвід впровадження поставок “вчасно”, насамперед у автомобільній та меблевій промисловості.

Наше місце розташування знаходиться в місті Sudół поблизу Jędrzejów в провінції. Свентокшиське, де ми створили власні сервісні послуги, пропонуючи комплексний ремонт транспортних засобів – від легкових автомобілів до вантажних автомобілів та важкої сільськогосподарської та будівельної техніки.