Trans-Weg

Nowoczesny tabor i doświadczeni kierowcy

O nas

Jesteśmy firmą transportową z ponad 45-letnim doświadczeniem.

TRANS-WEG jest własnością prywatną z wyłącznie polskim kapitałem. Siedziba firmy znajduje się w Sudole koło Jędrzejowa w woj. świętokrzyskim. Założycielem firmy jest Zbigniew Włodarczyk, osoba dysponująca wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej i handlowej.

W 1975 roku rozpoczęliśmy działalność w transporcie krajowym, przez kolejne lata rozwijając nasz tabor oraz zdobywając cenne doświadczenie. Dynamiczny rozwój naszej firmy przypada na rok 1993 – to właśnie wtedy otrzymaliśmy pierwszą koncesję na transport międzynarodowy, poszerzając zakres swoich usług i zdobywając kolejne kompetencje.

 

Siła rodzinnych wartości

Jesteśmy firmą rodzinną, której siła i profesjonalizm tkwi w relacjach opartych na uczciwości i wzajemnym szacunku – zarówno względem naszych pracowników, jaki i klientów, z którymi współpracujemy. 

Wiemy, jak ważne jest zaangażowanie i odpowiedzialność w branży transportowej. Lata doświadczeń i nieustępliwość w budowaniu wykwalifikowanego zespołu przewoźników pozwoliły nam wypracować stabilną pozycję na rynku i zdobyć zaufanie wielu renomowanych firm, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Nowoczesny tabor i doświadczeni kierowcy

Posiadamy nowoczesny tabor liczący 60 nowych zestawów transportowych, wyselekcjonowaną grupę doświadczonych kierowców oraz własne zaplecze serwisowe, dzięki czemu z pełnym zaangażowaniem podejmujemy się kolejnych, nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Bezpieczeństwo i terminowość

Naszą misją jest świadczenie usług transportowych na najwyższym poziomie oraz umożliwienie bezpiecznego i terminowego transportu nawet najtrudniejszych ładunków.